E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim nga vetë Bora Zemani.

Por duket se ajo shumë shpejt do ta thyejë heshtjen, ku duket se do të rrëfejë të pathënat. Duke iu referuar burimeve të brendshme në televizionin “Top Channel”, këtë të shtunë në “Përputhen Prime”, Bora ka vendosur të ftojë në studio Semin, shoqen e saj të ngushtë, e cila ka pak ditë që ka lënë shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Kjo ftesë nuk është bërë e paqëllimshme, pasi ndër të tjera, në këtë puntatë speciale do të flasin edhe për tradhtinë e Donaldit me Beatrix Ramosaj, shkruan “Pamfleti”. Dyshimet janë se Bora këtë hapësirë televizive do ta shfrytëzojë për të ulur pëlqyeshmërinë publike të Donaldit, e vetmja formë hakmarrje që ajo mund të posedojë momentalisht.

Gjatë puntatës së kaluar të emisionit, Donaldi e pranoi publikisht ndjenjën që kishte për Beatrixin, ndonëse për Borën nuk kishte dhënë asnjë shpjegim. E ndërsa Bora Zemani e kishte bërë të qartë disa herë në deklaratat e saj publike, që ishte në pritje të daljes së Donaldit nga “BB VIP”, për të sqaruar raportin e tyre.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...