Shqipëria

Blendi Fevziu na prezanton me të atin, poston foton e veçantë tek “shtëpia e vjetër”


               Publikuar në : 12:07 - 18/07/19 Enno

Moderatori Blendi Fevziu është tepër aktiv në rrjetet sociale, ndërsa zgjedh të ndajë me ndjekësit e tij foto nga jeta e tij profesionale, por edhe private.

Së fundmi, Fevziu ka postuar një fotografi të veçantë familjare në “Instagram”-in e tij, në të cilën shfaqet përkrah babait dhe vajzës së vogël, Alis, ku shprehet ndër të tjera se kanë pozuar në shtëpinë e tyre të vjetër.

“Alis. Me gjyshin tek shtëpia e vjetër”, shkruan moderatori krahas fotos.

Fevizu, në ndryshim nga personazhet e tjerë të famshëm, nuk është aq i kufizuar në publikimin e atyre fotove, ku prezentë janë dhe vajzat e tij.

 

View this post on Instagram

 

Alis Me gjyshin tek shtepia e vjeter.

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT