E hënë, 25 Tetor, 2021
7.5 C
Tirana

”Besa-Besë”/ Meta ”harron” dorëheqjen, poston foton me të birin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka festë në familje, pasi djali i tij dhe kryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhit, Besari ka ditëlindjen.

Kreu i shtetit ka postuar një foto me të, duke i dhënë dorën, ndërsa të dy shfaqen të buzëqeshur përballë objektivit të kameras.

Besa-Besë me Besarin sot për ditëlindjen e tij!,”-shkruan Meta krahas fotos së shpërndarë.

Presidenti Meta bëri një deklaratë të bujshme pak para zgjedhjeve, teksa tha se do të jepte dorëheqjen nëse kryeministri Edi Rama do të merrte 71 mandate pa cënuar votat.

Tashmë, Partia Socialiste pasi i fitoi zgjedhjet kërkon dorëheqjen e tij, por Presidenca është shprehur se Rama nuk i fitoi zgjedhjet me ndershmëri.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...