E martë, 7 Prill, 2020
21 C
Tirana

“Beni ecën vetë” gjen dashurinë pas 30 viteve me shoqen e klasës

Lexo edhe ...

Tragjike në Francë/ 1,417 viktima brenda 24 orëve

Koronavirusi brenda 24 orëve ka marrë 1,417 jetë njerëzish në Francë. Autoritetet përkatëse kanë njoftuar se janë regjistruar 11 mijë raste të reja brenda harkut...

Koronavirusi po bën “kërdinë” në disa shtete, Trump “luftë” me OBSH

Në kohën kur koronavirusi është shndërruar në një kërcënim serioz për njerëzimin dhe po bën “kërdinë” në disa shtete, Presidenti amerikan Donald Trump duket...

Rama: Jeni super, ju dua shumë! Zoti i shqiptarëve është i madh

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi të publikuar së fundmi në rrjetin social Facebook inkurajon qytetarët teksa shkruan se Shqipëria do ta fitojë luftën...

“Me të në fushë ishte sikur bënim dashuri”,Berbatov tregon partnerin e preferuar

Ish-sulmuesi i Manchester United, Dimitar Berbatov ka habitur me emrin e partnerit të preferuar në fushën e lojës, duke mos zgjedhur Wayne Rooney Cristiano...

Aktori i njohur shqiptar, Herion Mustafaraj, ka zbuluar në emisionin “Rudina” se ai po shijon një romancë të re. Ai ka treguar se partnerja e tij ka qenë mikesha e aktorit në lice, mirëpo dashuria e tyre kishte mbetur e pakonsumuar atë kohë. Pas rikthimit të tij në Shqipëri, ata ishin takuar pas 30 vitesh dhe mes tyre kishte lindur dashuria.

“Që kur kam ardhur në Shqipëri, u lidha me një mikeshën time që kemi qenë miq, shokë klase në shkollë të mesme, kemi bërë Liceun Artistik bashkë. U takuam pas 30 vitesh dhe e gjetëm përsëri njëri-tjetrin, edhe atë dashuri të pakonsumuar në atë kohë.

Ka pasur një simpati, por asgjë e konkluduar në atë kohë. Jeta erdhi në format e veta. Kemi gjetur njëri-tjetrin, dhe është një ndjenjë shumë e veçantë. Si të thuash, edhe të kthen mbrapsht në atë personalitetin tënd, kur ke qenë i pamanipuluar nga shoqëria. Mundohet njeriu të jetojë atë jetë dhe ato ndjenja”, ka treguar aktori.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Tragjike në Francë/ 1,417 viktima brenda 24 orëve

Koronavirusi brenda 24 orëve ka marrë 1,417 jetë njerëzish në Francë. Autoritetet përkatëse kanë njoftuar se janë regjistruar 11 mijë raste të reja brenda harkut...

Koronavirusi po bën “kërdinë” në disa shtete, Trump “luftë” me OBSH

Në kohën kur koronavirusi është shndërruar në një kërcënim serioz për njerëzimin dhe po bën “kërdinë” në disa shtete, Presidenti amerikan Donald Trump duket...

Rama: Jeni super, ju dua shumë! Zoti i shqiptarëve është i madh

Kryeministri Edi Rama përmes një postimi të publikuar së fundmi në rrjetin social Facebook inkurajon qytetarët teksa shkruan se Shqipëria do ta fitojë luftën...

“Me të në fushë ishte sikur bënim dashuri”,Berbatov tregon partnerin e preferuar

Ish-sulmuesi i Manchester United, Dimitar Berbatov ka habitur me emrin e partnerit të preferuar në fushën e lojës, duke mos zgjedhur Wayne Rooney Cristiano...

Si përfundoi tregu i Kombinatit në mediat më prestigjioze në SHBA

Një foto e shkrepur në tregun e Kombinatit në Tiranë, ka bërë xhiron në mediat më prestigjioze në SHBA. Siç mund ta shikoni, në foton...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT