E enjte, 20 Janar, 2022
-3.5 C
Tirana

Basha kapet “mat” duke ndjekur fjalimin e Berishës

Politika shqiptare e përkujtoi në mënyra të ndryshme 31 vjetorin e Lëvizjes Studentore. Dita e Rinisë e ka gjetur PD-në të përçarë në dy kampe, pasi Basha zhvilloi një ceremoni përkujtimore, ndërsa Sali Berisha bëri homazhe në monumentin e Azem Hajdarit.

Ndonëse të dy nuk i kanë lënë thumbimet, ata e ndjekin njëri-tjetrin hap pas hapi. Kryedemokrati Basha është shfaqur duke ndjekur fjalimin e ish-kryeministrit Berisha në “Facebook”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha i përgjigjet Metës pas takimit me Ballën

Kryedemokrati Basha ka dhënë garanci se PD nuk do t’i iki asnjë beteje, përfshirë edhe zgjedhjet vendore. Qëndrimi i tij pason pas deklaratës për...

Krijohet sistemi që “parashikon” pacientët më të rrezikuar me Covid-19

Shkencëtarët në Gjermani kanë zhvilluar një sistem të ri të inteligjencës artificiale, i cili analizon proteinat në një mostër të vetme gjaku te një...

PD po shkon drejt ndarjes?

Nga: Artur Ajazi Mendimi për një ndarje të mundshme të PD-së, po shprehet dhe promovohet hapur ditët e fundit në çdo ambient mediatik. Në dukje...

Në kërkim të racës Ariane: Misioni i bujshëm i nazistëve në pyjet e Amazonës

Nga: Pietro Emanueli Nazistët kishin një koncept racist mbi botën dhe marrëdhëniet ndërkombëtare, brenda së cilës Gjermania ishte qendra e gjithçkaje, dhe ishte mbi të...

Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ka reaguar sa i takon qëndrimit publik të presidentit Meta, pas diskutimit për datën e zgjedhjeve të...