E diel, 1 Gusht, 2021
40.5 C
Tirana

Barcelona shkëmben Griezmann për Neymar

Barcelona duket se është e gatshme të bëjë gjithçka për të marrë sërish Neymar në ekip.

Sipas gazetës spanjolle “Deportes Quatro”, Barcelona është e gatshme t’i ofrojë PSG-së francezin Antoine Griezmann, vetëm për t’i veshur dhe njëherë fanellën blaugranase brazilianit.

Kujtojmë se Neymar ka pasur një karrierë të shkëlqyer tek Barcelona. Ai ka shënuar 105 gola, si dhe ka dhënë 77 asiste në 186 ndeshje për katalanasit.

Nga ana tjetër, Neymar ka shprehur hapur dëshirën për t’u rikthyer te Barcelona, ndërsa Griezmann ka hasur vështirësi për t’u përshtatur te blaugranasit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

SHBA sanksionon më shumë zyrtarë kubanë për shtypjen e protestave

Administrata e Presidentit Biden ka vendosur sanksione ndaj forcave policore të Kubës dhe dy udhëheqësve të saj pas protestave të fundit në vendin ishull...

Maqedonia e Veriut mund të rekomandojë dozën e tretë të vaksinës

Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë e aplikimit të dozës së tretë të vaksinës kundër koronavirusit pasi, siç tha ministri i Shëndetësisë, Venko...

Izraeli akuzon Iranin për sulmin vdekjeprurës në cisternat e naftës

Izraeli ka akuzuar Iranin se qëndron pas një sulmi ndaj një cisternë nafte në të cilën u vranë dy anëtarë të ekuipazhit, një shtetas...

Pranoi plagjiaturën, bie popullariteti i kandidatit për kancelar në Gjermani

Kandidati potencial për të zvendësuar Kancelaren Angela Merkel, në Gjermani Armin Laschet ka kërkuar falje pasi ka përdorur plagjaturë në librin e tij. Laschet, në...

Manaj i pafat, portieri i Shtutgartit i mohon golin e radhës me Barçën (Video)

Rei Manaj e nisi nga stoli miqësoren e sotme që Barcelona luajti në Gjermani kundër rivalëve të Shtutgartit. Sulmuesi shqiptar u aktivizuar vetëm në minutën...