E martë, 28 Shtator, 2021
17.5 C
Tirana

“Aty e ke qelbur fare”, për çfarë i ankohet Grida Ermal Mamaqit

Ish-deputetja demokrate, Grida Duma është e ftuar në puntatën e sotme të emisionit “Xing me Ermalin”. Në përmbledhjen e publikuar nga moderatori Mamaqi, Grida flet mbi aktualitetin politik por jo vetëm.

Megjithatë, duket se politikania ka një ankesë për Mamaqin. Teksa ky i fundit e pyet Gridën për arsyen pse Lulzim Basha nuk vjen në emision, ndërsa shton se arsyeja mund të jetë fakti që ai ka ftuar kryeministrin Rama, ish-deputetja shprehet: “Aty e ke qelbur fare”, duke qeshur.

 

View this post on Instagram

 

Neser kemi lot,edhe nga të qeshurat,edhe nga të qarat. @gridadumaal @kejvina_kthella

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...