E hënë, 24 Janar, 2022
-0.5 C
Tirana

Andi Lila bëhet pjesë e Tiranës

Andi Lila tashmë do të jetë pjesë e skuadrës së Tiranës.

Pas shumë dilemash, mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka vendosur që të jetë pjesë e 24 herë kampionëve të vendit.

Eshtë vetë mbrojtësi, ku me anë të postimit në Instagram zyrtarizon këtë lajm.

 

View this post on Instagram

 

Back in home! Forever Tirona ?

A post shared by Andi Lila (@andilila) on

“Kthim në shtëpi, përgjithmonë Tirona”, shkruan Lila ne postimin e tij.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sulm ajror në burgun e Jemenit, të paktën 70 të vrarë

Të paktën 70 njerëz u vranë në një sulm ajror në një burg, dhe të paktën tre fëmijë vdiqën në një bombardim të veçantë,...

Shtetet e Bashkuara pezullojnë 44 fluturime të linjave ajrore kineze

Qeveria e Shteteve të Bashkuara njoftoi të premten pezullimin e 44 fluturimeve ajrore të katër kompanive kineze nga Shtetet e Bashkuara drejt Kinës. Pezullimi...

Caktohet data për zgjedhjet në FSHF

FSHF u ka dhënë fund dilemave, pasi është caktuar data e zgjedhjeve për president. Federata Shqiptare e Futbollit, i ka dhënë fund dyshimeve rreth...

Kosova sërish vend i rrezikut të lartë për Gjermaninë

Varianti Omikron ka shtuar ndjeshëm shifrat e infektimeve në Kosovë. Nga dita e dielë (23.01; 00:00) Kosova futet sërish në listën e vendeve të...

Armët vdekjeprurëse amerikane mbërrijnë në Ukrainë

Rreth 90 ton "ndihma vdekjeprurëse" nga SHBA-ja kanë mbërritur në Ukrainë, mes tensioneve për grumbullimin e trupave ruse në kufi. Kjo ishte dërgesa e...