Tuesday, May 17, 2022
21.5 C
Tirana

Etiketa

Andi Lila

VIDEO/Lila: Futbollistët pa sigurime shoqërore, marrin kredi për një operacion

Andi Lila foli në “Refleksione”, në ABC, për angazhimin e tij në drejtim të nënshkrimit të kontratave ku futbollistëve t’u paguhen sigurimet shoqërore dhe...

Andi Lila mesazh kreut të Bashkisë Kavajë: Bëhu burrë e kërko falje

Ish-futbollisti i Kombëtares, Andi Lila, tashmë pjesë e listave të Partisë Demokratike si kandidat për deputet në Kavajë, është përzënë nga ‘Fusha e Vjetër’...

Incidenti me Andi Lilën, kryebashkiaku i Kavajës: Na shpërqëndroi fëmijët

Kryetari i Bashkisë së Kavajës, Redjan Krali ka reaguar ditën e sotme pas ngjarjes në fushën e futbollit, me ish-lojtarin e Kombëtares, Andi Lila. Me...

Largimi i Lilës nga fusha e blertë, Basha merr në telefon futbollistin (VIDEO)

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, e ka cilësuar si një ngjarje kriminale largimin nga stadiumi të ish-lojarit të kombëtares, Andi Lila. Basha shprehet se...

Andi Lila zbulon sekretin e tij për një martesë të lumtur

Futbollisti i Kombëtares Andi Lila përgjatë një interviste në emisionin “Glamour Zone”, ka folur për jetën personale. Ai ka treguar ndër të tjera edhe sekretin...

“Andi Lila do operohet!” Ja kur pritet të kthehet në fushën e lojës

Andi Lila do t’i nënshtrohet një tjetër operacioni. “Futbollisti i Kombëtares dhe Tiranës është vizituar te një mjek i huaj, i cili pasi i...

Andi Lila flet hapur: Ky ka qenë trajneri më i mirë i Kombëtares Shqiptare

Andi Lila është një nga futbollistët më të dashur shqiptarë dhe këtë të shtunë ishte i ftuar në puntatën e parë të “Shiko kush...

Andi Lila zbulon skandalin: Ministri na hoqi pasaportat diplomatike

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Andi Lila, ka habitur me deklaratën e tij të fundit, teksa u shpreh se lojtarëve kuqezinj u është hequr dekorimi...

Shpërthen Tirana, bashkë me Lilën zyrtarizon edhe ish-lojtarin e kombëtares

Ditën e djeshme, klubi i Tiranës bëri zyrtare afrimin e Andi Lilës për të cilin është një rikthim në shtëpi, edhe pse ishte shumë...

Andi Lila bëhet pjesë e Tiranës

Andi Lila tashmë do të jetë pjesë e skuadrës së Tiranës. Pas shumë dilemash, mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka vendosur që të jetë pjesë e...

Të fundit

Nga gjoba tek dënimi me burg/Finalja e Conference League, “blindohet” Tirana

Policia e Shtetit ka hartuar një plan masash, për të garantuar finalen e "Conference League" që do të mbahet në Tiranë. Masat u njoftuan...

Suedia nënshkruan aplikimin për anëtarësimin në NATO

Ministrja e Jashtme e Suedisë, Ann Linde, nënshkroi të martën në mëngjes një aplikim që deklaronte se vendi dëshiron të anëtarësohet në NATO. Lëvizja shënon...

Turqia e prerë, s’do të miratojë anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha të hënën se nuk do ta miratonte anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO, nëse ato sanksionojnë...

Energjia, 37 për qind e faturave nuk u paguan në kohë nga konsumatorët

Të paktën 37 për qind e faturave të energjisë nuk janë paguar në kohë nga konsumatorët, dhe nga ana e Operatorit të Shpërndarjes së...

Kushi me përfaqësues të Bankës Botërore/Digjitalizimi siguron sistem të qëndrueshëm arsimor

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi, priti në një takim përfaqësuesit e Bankës Botërore në Shqipëri, z. Emanuel Salinas dhe z. Nalin Jena,...