E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Aksident i trefishtë, automjeti del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident fatmirësisht pa të lënduar ka ndodhur sot në autostradën Balldre-Lezhë, në vendin e quajtur “Ura e Muratit”. Tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, ndërsa janë shkaktuar vetëm dëme materiale, raporton” abcnews.al”.

Duket se një mjet “Audi” është bërë shkak për këtë aksident të trefishtë. Banorët e zonës të cilët kanë qenë pranë vendit të ngjarjes, kanë deklaruar se ka qenë shpejtësia e mjetit “Audi”, që ka bërë që ai të dalë nga rruga dhe të bëhet shkak i përplasjes së trefishtë. Një nga automjetet ka qenë i parkuar në momentin e ngjarjes, dhe ka marrë dëmtime të rënda.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Berisha: Ndal terrorit të narkopolicisë ndaj banorëve te "5 Maji"

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...