E premte, 22 Janar, 2021
11 C
Tirana

Aksident i rëndë në Kukës/Përplasen tre mjete, plagosen pesë persona

Një aksident me pasojë pesë persona të plagosur është shënuar sot në Kukës. Burimet paraprake, ende jo zyrtare bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë tre mjete dhe të plagosur kanë mbetur pesë persona.

Shkak i aksidentit dyshohet se ka qenë shpejtësia dhe lagështia në rrugë.

Të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën, ndërsa aktualisht po marrin ndihmën e duhur shëndetësore.

Aksidenti i rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore që lidh Kukësin me Shishtavecin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Gjykata e Lartë kalon për gjykim dosjen e ish-ministrit, Saimir Tahiri

Gjykata e Lartë kalon për gjykim dosjen e ish-ministrit, Saimir Tahiri. Lajmi do të përditësohet

O popull, votoni partitë e reja! PD do humbasë më keq se më 2017

Nga: Kreshnik Spahiu Zgjedhjet e 25 Prill nuk do ndryshojnë asgjë. Ky është basti im publik. Populli e ka shumë të vështirë ta kuptojë por...

Aksident në Pukë, humb jetën një person

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen është regjistruar mbrëmjen e sotme në fshatin Dedaj të Pukës. Shtetasi i identifikuar me inicialet L.M, ka qenë...

Ish-komandanti i ushtrisë boshnjake dënohet për krime lufte

Gjykata e Sarajevës e ka dënuar me 10 vjet burgim një ish-komandant të ushtrisë boshnjake, pasi erdhi në përfundimin se ai ka dështuar të...

Përgjimet/ Mafia Italiane mësyn në Tiranë, biseda për pallate dhe tendera

Antimafia e Katanzaros në Itali, ka goditur tri ditë më parë një grup mafioz, ndërsa përgjimet telefonike të personave në hetim kanë zbardhur ryshfetet...