E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

A ka pasur Alfio sukses me femrat, para se të lidhej me moderatoren?(foto)

Alfio Rrotani dhe miku i tij Indriti kanë qenë të ftuarit e radhës në ‘BE CAFFEE’. Në pyetjet e fansave të lexuara nga Erion Isai, nuk mund të mungonin dhe ngacmimet për Alfion, i cili tashmë e ka bërë publike lidhjen e tij me moderatoren Fatma Methasani.

Në intervistat e dhëna së fundmi, moderatorja e ka bërë publike se e ka mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre për një kohë të gjatë, madje kujdesej që askush të mos informohej mbi udhëtimet e tyre.

Një pyetje mjaft pikante ishte kjo: A ka pasur sukses Alfio me femrat para se të lidhej me Fatmën?

Alfio nisi të qeshte pas kësaj pyetje, dhe për të mos ngritur dyshime, përgjigjen e mori përsipër kolegu i tij Indriti i cili deri diku e konfirmoi “po”-në:

“Me gjithë ato udhëtime që bëjmë bashkë, preferojmë ta mbajmë sekret”, u shpreh ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...