E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Rama është shtruar në një spital privat? Endri Fuga: Jeni bërë për të ardhur keq!

Drejtori i Komunikimit në kabinetin e qeverisë, Endri Fuga, është kundërpërgjigjur lidhur me lajmin e postuar më herët nga ish-deputeti i PD, Klevis Balliu, se Rama kishte pësuar një parainfarkt, e për rrjedhojë ndodhej i shtruar në një spital privat.

Fuga sqaron se ky lajm nuk ka asgjë të vërtetë, por është përcjellë nga opozita e cila kërkon që të bëjë zhurmë. Për të, opozita nuk ka vizion dhe as program, ndaj e gjejnë të udhës për të trilluar këto lajme.

Endri Fuga i jep ‘shuplakën’ e radhës, duke iu drejtuar jo vetëm ish-deputetit, që të kontrollojnë në spitale, nëse aty do të gjejnë kryeministrin Rama.

“Rama pëson parainfarkt”, ish-deputeti nxjerr detajet

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...