E diel, 24 Tetor, 2021
13.5 C
Tirana

Banori i “Big Brother Vip” plas “bombën”: “Për’puthen” është me skenar

Arditi, një nga personazhet e “Big Brother Vip”, ka bërë një deklaratë të fortë për emisionin “Për’puthen”. Ai ka thënë se ky format krijohet mbi bazën e një skenari, gjë që është mbështetur dhe nga banorët e tjerë që kanë qenë prezentë.

Momenti kur Arditi bëri këtë deklaratë, është publikuar në faqen zyrtare të “Big Brother Vip”, por brenda pak minutash është fshirë. Këto “thashetheme” janë bërë gjatë qëndrimit të tij me Palomën, Ilirin dhe Fifin në një ambient të shtëpisë larg luksit dhe pa pasur mundësinë që të komunikojnë me banorët e tjerë.

Ende nuk e dimë se sa vërtetësi ka komenti i Arditit mbi këtë emision, ndonëse shpesh është aluduar se gjithçka është e ndërtuar në bazë të një skenari.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...