E martë, 26 Janar, 2021
8 C
Tirana

“36 vjet martesë”, Agron Llakaj i dedikon mesazhin e ndjerë bashkëshortes

Aktori i njohur i humorit, mjaft i dashur për publikun shqiptar Agron Llakaj, i ka dedikuar një status të ndjerë bashkëshortes së tij, pasi festojnë 36-vjetorin e martesës.

Ai i ka dhuruar një urim mjaft të veçantë, në këtë ditë speciale. Llakaj shkruan se së bashku me partneren ia kanë dalë t’i rezistojnë kohërave të vështira, dhe të jenë bashkë.

Statusi në Instagram

“36 vjet martese…E dashur Kostandina !…edhe pse ne kohe te veshtira, le te gezojme qe jemi bashke ne cdo dite dhe ne cdo vit…,e kujtim per kete pervjetor nje foto me keto dy dashuri , Adea & Teos….,dashuri mbi dashurite ! ❤️❤️🥂🍾 Gezuar !”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foto/ Infermierja “hajdute” e infektivit, i vodhi portofolin pacientit me covid

Gruaja në foto është infermierja e spitalit infektiv në Tiranë, Ronida Hysa, e cila u arrestua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, për akuzën...

Ulet numri i viktimave nga Covid-19 në Kosovë, 288 raste të reja

Në Kosovë janë regjistruar edhe pesë viktima të reja nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Viktimat janë nga komunat: Gjilan, Malishevë, Pejë, Prishtinë dhe...

I doli emri tek përgjimet, Ilir Kulla i çon mesazh gazetarit live në emision

Ilir Kulla, këshilltari i presidentit Ilir Meta, ka reaguar pas publikimit të emrit të tij në përgjimet e Ndraghetës në Itali. Gjatë emisionit “Opinion”, Kulla...

Gazetarja Lala: Antonio Gallo ka hyrë dhe ka dalë me dhjetëra herë në Shqipëri

Gazetarja Klodiana Lala, ka dhënë detaje të tjera në lidhje me përgjimet e antimafias italiane, ku flitej për politikanë shqiptarë të lidhur me Ndrangheta-n. Ajo...

Përgjimet/ Lubonja: Deklaratë e poshtër e ambasadorit italian, bashkëfajtor

Analisti Fatos Lubonja, e ka cilësuar të poshtër deklaratën e ambasadorit italian, Fabrizio Buçi, i cili reagoi në lidhje me përgjigjet e Antimafias italiane...