E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

Zjarri në apartamentin në Tiranë, 15-vjeçarja zbret me litar (video)

Më herët u raportua për përfshirjen nga flakët të një apartamenti në zonën e “Kinostudios”, në Tiranë. Zjarri ka rënë në katin e katërt të një pallati pranë Komisariatit numër 4.

Në momentin e rënies së zjarrit, në banesë ndodheshin dy fëmijë. Ata janë shpëtuar nga zjarrëfikësit, të cilët sapo janë sinjalizuar, kanë shkuar me urgjencë në vendngjarje.

Sakaq, një 15-vjeçare, si pasojë e asfiksisë është dërguar në spital. Dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e pakujdesisë.

Në pamjet e mëposhtme shihet se si 15-vjeçarja e lidhur me litar, zbritet dy kate më poshtë, ku dritarja ishte e hapur.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...