E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

A ke frikë kur bërtasin ato xhaxhat?Ja si përgjigjet Ilva Tare

“Në kurthin e Piter Pan” ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme gazetarja Ilva Tare, ku foli për jetën private dhe atë profesionale.

E pyetur në lidhje me të ftuarit meshkuj në emisionin e saj, Ilva tregoi sesi i përballon emocionet:

“Në studion time kanë ardhur edhe burra e gra, edhe ka pasur raste që i kam vënë në siklet. Ka dhe ndonjë rast që më kanë vënë në siklet. Emocionet i lë në shtëpi, para se të fillojë emisioni, kur jam në studio jam vetëm gazetare”.

Por fëmijët kureshtarë nuk e kanë lënë me kaq, përkundrazi, ata e kanë ngacmuar më tej.

“A ke frikë kur bërtasin ato xhaxhat?”.

“Nuk kam frikë, e as ata nuk kanë”, u përgjigj Ilva.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Prishje pazaresh droge, atentat mafioz ndaj një personi në Tiranë

Blutë e Lezhës, bazuar në informacionet e marra në rrugë operative se disa shtetas po organizonin të kryenin një vrasje, duke përdorur mina me...

8 gra dhe 8 burra: qeveria gjermane hap rrugën për barazi gjinore

Për herë të parë në 16 vjet, Gjermania do të drejtohet nga një burrë. Por megjithëse Angela Merkel po ia dorëzon kancelarinë një pasardhësi...

OBSH: Vaksinat duhet të funksionojnë kundër variantit Omicron

Vaksinat ekzistuese duhet të mbrojnë ende njerëzit që kontraktojnë variantin Omicron nga rastet e rënda të Covid, thotë një zyrtar i Organizatës Botërore të...

Fishekët e Yuri Kim, kapsolla deri më sot…

Nga: Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli Berishën persona non grata, Ambasadorja Yuri Kim, tek shkallët e ShQUP-it, u bëri thirrje anëtarëve/votuesve të PD-së...

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit, shmanget takimi me Metën

I dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, vjen në Tiranë me një agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë. Ambasada e...