E enjte, 21 Tetor, 2021
8.5 C
Tirana

Zhvillimet kryesore në rajon në 24 orët e fundit

Njihuni me titujt kryesorë të lajmeve

Osmani: Kosova i ka dhënë përgjigje pozitive kërkesës amerikane për strehimin e afganëve

Arben Vitia kandidat i “Vetëvendosjes” për Prishtinën

Shifra të larta të infektuarish me Covid, humbin jetën katër persona në Kosovë

Mjeku: Në Greqi mund të kemi shpërthim të rasteve me Covid-19 në vjeshtë

Vdes pacienti i parë në Greqi që kishte marrë të dyja dozat

Mbi 3 mijë raste dhe 24 të vdekur nga koronavirusi në Greqi

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Paloka reagon pas deklaratës së Bashës: Ndal përçarjen!

Deputeti i PD-së dhe njëherazi kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka reaguar pas deklaratës së liderit të partisë Lulzim Basha, i cili tha...

77 mandate PS-ja?

Nga: Eduard Zaloshnja “Do të kishim marrë jo 74, por 77 mandate, nëse shumë nga ata që na votuan nuk do të kishin ngatërruar numrin...

‘Reshje shiu me intensitet të ulët’, parashikimi i motit për nesër

Duke filluar nga dita e nesërme, mbi vendin tonë depërtojnë gradualisht masa ajrore të paqëndrueshme me origjinë veriperëndimore. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash...

A duhet shtetëzuar transporti urban?

Nga: Klodian Tomorri Ka patur një debat mes ekonomistëve nëse shërbimi i transportit urban është apo jo monopol natyror? Evans në vitin 1991 studioi shërbimin...

Do jepni dorëheqjen nga PD? Basha: 95% e demokratëve më duan

Në një prononcim për gazetarët nga selia blu, kryedemokrati Lulzim Basha tha se 95% e demokratëve e duan në krye të betejës. Nga ana...