E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Zajmina Vasjari flet për ish-gruan e burrit, ja ç’thotë për të (foto)

Këngëtarja e njohur, Zajmina Vasjari e ftuar në emisionin “Rudina”, ditën e sotme ka folur për herë të parë për marrëdhënien me ish-bashkëshorten dhe fëmijët e burrit të saj Klodi, me të cilin ka edhe një vajzë.

Zajmina u shpreh se është fatlume për edukatën që u ka dhënë nëna e tyre deh bashkëshorti i këngëtares, sepse motrat e Khloes janë shumë të edukuara.

Image

“Ne jemi shumë të lumtur që Khloe ka dy motra dhe kemi tre bukuroshe në shtëpi. Ato kanë fatin që janë lindur dhe rritur jashtë Shqipërisë. Janë shumë të edukuara, kjo falë kulturës që u ka dhënë nëna e tyre, sigurisht edhe Klodi”, tha këngëtarja.

Image result for =zajmina klodi

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...