Rajoni

Zaev flet për Gruevskin: Askush nuk mund t’i shmanget dënimit


               Publikuar në : 20:27 - 08/11/19 M D

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev përgjatë një deklarate mediatike ka theksuar se askush nuk mundet përjetë t’i shmanget drejtësisë.

Sipas tij, herët a vonë, gjithsecili që ka shkelur ligjet dhe ka bërë ndonjë vepër penale, do të ulet në bankën e të akuzuarve.

“Askush nuk mund t’i shmanget dënimit, përfshi edhe Nikola Gruevskin”, tha Zaev.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT