E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Vorë/ Kush është i riu që tentoi vetëvras*en

Një 34-vjeçar ka tentuar vetëvrasjen. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:10 në Vorë. Burimet bëjnë me dije se është vetëplagosur me armë zjarri shtetasi Nard Koroni.

Ky i fundit ndodhet në spital, nën kujdesin e bluzave të bardha. Nga deklarimet paraprake të familjarëve, dyshohet se ky shtetas vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes, dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet e nxehta të 6 marsit, 10 pritshmëritë për 6 bashki

Nga: Roland Qafoku Vendimi për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit më shumë duket si një pushim i detyruar i kërkuar nga trajneri në...

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...