E hënë, 24 Janar, 2022
3.5 C
Tirana

Njihuni me këmbimin valutor, 3 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rënie e lehtë e dollarit dhe frangës zvicerane, ndërkohë paundi britanik dhe euroja kanë shënuar rritje të lehtë.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valutor të përditësuar:

Dollari:                               Blihet 102.5                                      Shitet 103.3

Euro:                                  Blihet 121.6                                     Shitet 122.2

Paundi Britanik :                  Blihet 141                                        Shitet 142.1

Franga Zviceriane:               Blihet 111.5                                     Shitet 112.4

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet e nxehta të 6 marsit, 10 pritshmëritë për 6 bashki

Nga: Roland Qafoku Vendimi për zgjedhjet e pjesshme lokale të 6 marsit më shumë duket si një pushim i detyruar i kërkuar nga trajneri në...

Recitoi mes dëborës/Meta: Vargjet e mia shqetësuan çunat e “Ballkanit të Hapur”

Kreu i Shtetit, Ilir Meta, është pyetur nga gazetarët sot për recitimin që bëri së fundmi në Korçë, ndërsa në qytetin juglindor kishte nisur...

Meta i përgjigjet “dhëmbë për dhëmbë” Ramës

Pa humbur kohë, presidenti Meta i është përgjigjur thumbave të kryeministrit Rama. Presidenti Ilir Meta i ktheu përgjigje deklaratave të Ramës, se më 6...

“Kreu i FSHF”, Meta: Dënoj çdo ndërhyrje të politikës, që synon shantazhimin!

Ndërsa foli për mediat pas homazheve te shtatorja e Ismail Qemalit, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, Kreu i Shtetit, Ilir Meta është prononcuar edhe...

U ekzekutua nga një i mitur për hakmarrje, zbardhet ngjarja e rëndë në Lezhë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lezhën. Një person është qëlluar për vdekje në fshatin Manati. Bëhet me dije se ka ndërruar jetë Lekë...