E mërkurë, 20 Janar, 2021
9 C
Tirana

”Vijmë ju zhdukim prej hartës”/ Stresi ”diss” policisë me këngën e re

Prej disa ditësh, këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur si Stresu, ndodhet në arrati, pasi është shpallur në kërkim nga policia pas protestave për 25-vjeçarin e vrarë nga policia.

Megjithatë, Stresin nuk e ndalon asgjë në projektet e tij muzikore.

Herë pas here, ai ka sulmuar virtualisht policinë, ku i ka bërë të qartë se ata nuk do mund ta kapin dot kurrë.

Së fundmi, Stresi sërish i ka sulmuar, por këtë herë me muzikë. Në këngën e publikuar në bashkëpunim me One T dhe Anestezion, “Gang Shit”, Stresi përmend disa herë Policinë e Shtetit në vargjet e këngës, ku ndër të tjera thotë “vijmë ju zhdukim prej hartës” dhe “të fala stacionit me daj e halla!

Sakaq, me anë të postimeve në rrjetin social Instagram, ai ka lajmëruar fansat e tij se aktualisht ndodhet në Britani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Gol i “çmendur” në Angli, portieri shënon nga porta në portë

Portieri i Njuport, Tom King, në Ligën e Dytë angleze, ka shënuar një gol të çmendur ditën e sotme, që po bën xhiron e...

Vr*sja e Santos, dëshmitari: Ekzekutori më drejtoi armën, polici u fsheh

Në grahmat e fundit, bankieri përpiqet me sa mundet ti largohet rrezes së armës siç duket nga kamerat e sigurisë. Por, vrasësi dukej një...

Polemikat për WhatsApp dhe frika për privatësinë e të dhënave

Shumë përdorues e braktisën WhatsApp-in, pasi ai e ndryshoi politikën e tij të privatësisë. Shqetësimet se të dhënat e tyre mund të përfundojnë në...

Zhdukja e biznesmenit italian, gazetarja tregon bisedën me partneren shqiptare

Gazetarja Klodiana Lala ka rrëfyer se vetë ajo ka folur me partneren e biznesmenit të zhdukur italian, Davide Pecorelli. E ftuar në “Open”, Lala u...

Sondazhi/ Opozita fiton Tiranën më 25 Prill, PD rritje krahasuar me 2017-ën

Opozita e Bashkuar del fituese në zgjedhjet e 25 Prillit sa i përket qarkut të Tiranës. Ky është rezultati i sondazhit të parë  të “Notto...