E shtunë, 21 Maj, 2022
25.5 C
Tirana

VIDEO/ Trajneri grabitet tek berberi

Në rrjet është bërë virale një video, ku tregon se si një trajner është grabitur kur ai ka shkuar tek berberi.

Këto janë momente paniku për ish-lojtarin e Korinthias, që aktualisht drejton U-23 po të njëjtën skuadër. Danilo Gabriel de Andrade është sulmuar nga tre grabitës me maska dhe me armë.

Sikundër shihet nga pamjet, tre persona të armatosur kanë hyrë brenda ambienteve, pak pas mbërritjes së ish-lojtarit. Danilo konfirmoi se ishte viktimë e grabitjes, dhe deklaroi për mediat vendase se banditët morën vetëm një zinxhir që mbante.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Avokatja e Johnny Depp bëhet personazh në internet

Miliona shikues anembanë globit po ndjekin betejën ligjore midis Johnny Depp dhe Amber Heard, dhe ndërsa drama shpaloset, një yll i ri ka dalë...

Lija e majmunit: Koha për t’u shqetësuar apo për ta injoruar?

Deri më tani, lija e majmunëve ishte mjaft e parashikueshme. Shtëpia natyrore e virusit janë kafshët e egra, të cilat në fakt mendohet se...

Anthony Albanese fiton zgjedhjet, zgjidhet kryeministri i Australisë

Anthony Albanese do të bëhet kryeministri i parë i vendit, nga një prejardhje jo anglo-keltike. Një nga politikanët më jetëgjatë të Australisë, ai thotë se...

A u dekonspirua operacioni i SPAK? Gledis Nano paralajmëron goditjet e radhës

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka konfirmuar se operacioni i SPAK është ende në proces. Teksa është pyetur nëse operacioni "Plumbi i...

Rusia ndalon furnizimin me gaz në Finlandë

Rusia ka konfirmuar mëngjesin e sotëm se ka ndaluar furnizimin me gaz për Finlandën, përshkallëzimi i fundit i një mosmarrëveshjeje për pagesat e energjisë...