Futboll

Video/ Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, ja çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes


               Publikuar në : 21:53 - 21/09/19 Enno

Sherr masiv midis lojtarëve të të dy ekipeve. Situata u acarua në fundin e lojës, dhe më shumë u bë e nxehtë në tunel, raporton gazetari i “Supersport”, Gjergji Stefa.

Kale u kap me Dakun, ndërkohë që më shumë u tensionua situata kur aty u fut edhe policia që po ndante lojtarët.

Trajneri dhe lojtarët e Tiranës, janë kapur edhe me uniformat blu, sepse sipas tyre ata nuk kishin pse të ishin aty. Poshtë zbriti edhe presidenti i Kukësit, Safet Gjici, që u mundua të qetësonte lojtarët e tij.

Më poshtë, momenti kur lojtarët u acaruan në fushë, në minutat e fundit./ PanoramaSport

tension on Vidnews.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT