E mërkurë, 16 Qershor, 2021
24.5 C
Tirana

VIDEO/ Qëndron i shtrirë në mes të rrugës në Fier, makinat i kalojnë anash

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në një rrugë në Fier, ku një person është shtrirë në mes të saj duke penguar qarkullimin e mjeteve.

Burime bëjnë me dije se personi në fjalë është banor i zonës, dhe dyshohet se është përdorues i alkoolit, ç’ka bën që të humbasë edhe kontrollin e tij.

Ai ka qendruar për disa momente i shtrirë në rrugë, derisa është larguar nga disa drejtues automjetesh./faxweb

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

‘Anëtarëve iu mohua e drejta për të votuar’, grupimi ‘Për PD’ zbardh shkeljet

Grupimi 'Për PD-në' ka dalë në një konferencë për media, ku kanë listuar arsyet pse Basha fitoi një mandat të tretë në krye të...

Euro 2020/ Dita hapet me Finlandë-Rusi, për rusët detyrim fitorja ndaj fqinjëve

Faza e grupeve të UEFA EURO 2020 hyn sot në xhiron e ndeshjeve të dyta. Finlanda përballet me Rusinë, Turqia përballet me Uellsin dhe...

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...