E shtunë, 4 Korrik, 2020
35 C
Tirana

VIDEO prekëse/ IKMT i shembi objektin, pronari: Po hiqni bukën e fëmijëve të mi

Më të lexuarat

Franca me kryeministër të ri

Presidenti francez Emmanuel Macron ka zgjedhur Jean Castex si kryeministrin e ri të Francës, pas dorëheqjes së Edouard Philippe. Edouard Philippe paraqiti dorëheqjen sot tek...

“Trupin ia lyenin me vaj për të ndalur dekompozimin”, 34 vjeçarja jep dëshminë shokuese

Me kalimin e orëve po bëhen me dije të dhëna të reja nga ngjarja në Kombinat, ku u gjetën pa jetë nënë e bijë,...

Favore seksuale për t’i kthyer mjetin, arrestohen dy zyrtarë policie

Dy efektivë të Policisë Rrugore në Tiranë janë arrestuar, pasi akuzohen se në këmbim të dorëzimit të automjetit të sekuestruar në pronësi të një...

Shqetësim në Spanjë, rikthehen masat e izolimit

Qytetarët në Spanjë kanë filluar që të shqetësohen sërish nga koronavirusi. Numri i rasteve të reja me COVID-19 është rritur ndjeshëm ndërkohë në një zonë...

Aksident në hyrje të Lezhës, përplasen tre automjete

Një aksident ka ndodhur gjatë mesditës së sotme, në hyrje të Lezhës. Në këtë aksident janë përfshirë tre automjete. Si pasojë e këtij aksidenti janë...

Ngjarja makabre në Kombinat/ Flasin Dëshmitarët e Jehovait

Lidhur me ngjarjen makabre në Kombinat, në media u raportua se të treja ishin ndjekëse të Dëshmitarëve të Jehovait, për shkak se në shtëpinë...

Fshihej në bodrum/Ndërhyn RENEA, publikohen pamjet kur kapet 32-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

Forcat RENEA kanë arrestuar në Bulqizë, të shumëkërkuarin Fadil Tërnova, 32-vjeç. Në sajë të operacionit të koduar "Fundi i arratisë", është vënë në pranga...

“Zhaneta më tha mos ta shoh bojën”, fqinjët rrëfejnë momentet e fundit me familjen Josifi

Dëshmi tronditëse vijnë për ngjarjen në Kombinat, ndërsa fqinjët tregojnë se kryefamiljarja i kishte larguar të gjithë. Zhaneta Josifi, 56 vjeçe dhe vajza Anisa...

Vetë-flijimi/ Anisa Josifi mbahej e pajetë në banesë, e lyenin me vaj e uthull

Mbrëmjen e djeshme, një ngjarje e rëndë u shënua në kryeqytet, ku nënë e bijë u vetë-flijuan në banesë. Ndërsa vajza tjetër, ka dalë...

Kur do hapet transporti urban? Mazniku tregon çfarë pritet të ndodhë nga e hëna

Ndonëse u tha se do të fillonte shërbimi urban, një gjë e tillë nuk ndodhi. Punonjësit e Transportit Publik në Tiranë kanë protestuar sot...

IKMT shembi 27 objekte në Velipojë. Në videon e cila është bërë virale, dëshmon se si një djalë i ri, pronari i një prej objekteve, ka prekur me fjalët e tij efektivin e policisë.

Duke e vënë para përgjegjësisë se puna për atë objekt ishte me mund e djersë e jo me drogë, efektivi e dëgjonte biznesmenin çfarë ai rrëfente. I prekur, dhe mes lotësh, tregon se nuk është marrë me drogë, por çdo gjë e ka ngritur me shumë punë, për ti siguruar bukën e gojës fëmijëve të tij.

Pronari i objektit të shembur, i zhgënjyer për çfarë po ndodhte, i kujton policit se ai po paguhet me lekët e tij.

“Ti munesh me më fut në burg, por ti merr rrogë prej lekëve të mia, ku është drejtësia. Unë s’mund të ndaloj o plak, por thjeshtë kam të drejtën e fjalës me fol. Kena 20 vjet që punojmë për ketë vend dhe jena tu na fut në probleme.

Në momnentin që ta hidhni këtë në tokë, ju s’mi shifni sytë e ballit. Nuk jamë marrë me hashash, as kam mbjellë hashash, kurrë se kam punuar me qenë i ndershëm.

Keni me kë me u marrë e jo me ne që punojmë. Unë nuk e di, unë jam i dorëzuar se ju keni ushtrinë me vete, si me qenë komunizëm. Skam forcë ça me bo,  asigjo, është buka jeme, e fëmijëve të mi.

Ndaluni njëherë, thirrini mendjes, mos i hyni në hak kujt tjetër, se na merrni në qafë. E kam bërë me drunj që i ka nxjerrë deti. I kam marrë e i kam përdor, as kam hedh beton e as më kanë lënë. Ka ardh shehi i stacionit me na ndalu muzikën e më ka arrestu”, tha ai.

VIDEO/ IKMT shembi 27 objekte në Velipojë, ky djalë i ri, lë të ngrirë efektivin e policisë me këto që i thotë

VIDEO/ IKMT shembi 27 objekte në Velipojë, ky djalë i ri, pronar i një prej objekteve lë të ngrirë efektivin e policisë me këto që i thotë, i prekur dhe mes lotësh

Publiée par newsbomb.al sur Mercredi 10 juin 2020

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rusia: Nuk jemi në bisedime me SHBA për pjesëmarrje në G7

Zëvendësministri i Jashtëm rus Sergei Ryabkov tha të shtunën se Moska nuk është në bisedime me Uashingtonin për rolin e saj të mundshëm në...

Shqetësim në Spanjë, rikthehen masat e izolimit

Qytetarët në Spanjë kanë filluar që të shqetësohen sërish nga koronavirusi. Numri i rasteve të reja me COVID-19 është rritur ndjeshëm ndërkohë në një zonë...

Elez Biberaj, dokumentet që Sigurimi mblidhte për të

Nga Kastriot Dervishi Për personat e spikatur dhe me cilësi si kundërshtarë të regjimit komunist, organi i zbulimit politik hapte dosje përpunimi ose fashikull verifikimi....

Aksident në hyrje të Lezhës, përplasen tre automjete

Një aksident ka ndodhur gjatë mesditës së sotme, në hyrje të Lezhës. Në këtë aksident janë përfshirë tre automjete. Si pasojë e këtij aksidenti janë...

Zgjidhjet teknologjike, si po i përshtatet bota “epokës së pandemisë”

Bota ndryshoi përgjithmonë në 6 muajt e ankthshëm të pandemisë së Covid-19. Çdo eksperiencë që lidhej me ndërveprimin social iu desh t’i përshtatej realitetit të...