E hënë, 29 Nëntor, 2021
9.5 C
Tirana

VIDEO/ Polici shqiptar godet me grushte të prangosurin

Së fundmi është bërë publike një video, e cila ka shkaktuar reagime të shumta.

Në të shfaqet një polic shqiptar që godet me grushte një person i cili është i prangosur.

Siç shihet në këtë video, efektivët kanë arrestuar dhe vënë në pranga dy persona.

Vetëm pak metra larg, në derën e makinës së policisë, ndodhet i arrestuari tjetër, i cili ngre zërin në momentin që i godasin shokun.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Si janë tallur qeveritë e Nanos, Berishës dhe Ramës me rrugët e Shqipërisë

Nga: Shpëtim Nazarko Disa ditë më parë, qeveria vendosi që të zgjerojë rrugën Elbasan–Qafë-Thanë edhe me një korsi. Pra, ta bëjë 2 plus 1. Folur...

SHBA-Iran kërkojnë të thyejnë ngërçin në bisedimet për marrëveshjen bërthamore

Bisedimet kritike me Iranin për të parandaluar rënien e një marrëveshjeje bërthamore, do të rifillojnë në Vjenë pas pesë muajsh. Zyrtarët do të diskutojnë...

Presidenti i Afrikës së Jugut kërkon heqjen urgjente të ndalimeve të udhëtimit

Presidenti i Afrikës së Jugut ka dënuar ndalimet e udhëtimit të miratuara kundër vendit të tij dhe fqinjëve të tij, mbi variantin e ri...

Rama njofton hapjen e rrugës së Arbrit (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka uruar festën e 29-nëntorit. Me anë të një video-je të publikuar në "Facebook", kreu i qeverisë njofton hapjen e rrugës...

Bien temperaturat, sot priten reshje shiu dhe bore

Vendi ynë do të ndikohet nga kushte atmosferike të paqëndrueshme. Sipas MeteoAlb, duke filluar nga orët e para të ditës mbetet mot i vranët...