Stil

Video/ Njihuni me këngën shqiptare më të klikuar në Youtube


               Publikuar në : 18:27 - 19/09/19 M. S

Shpesh këngëtarët konkurojnë me njëri-tjetrin, duke e treguar me anë të klikimeve. Ka nga ata artistë të cilët nuk u interesojnë klikimet, pasi shpesh aludohet për blerje të tyre.

“Të ka lali shpirt” nga Silva Gunbardhi, Mandi dhe Dafi, prej kohësh ishte kënga shqiptare më e klikuar.

E publikuar 6 vite më parë, për momentin ajo numëron 500, 096, 558 klikime.

Ajo nuk qëndron më në krye të listës, pasi tashmë kryeson kënga e Era Istrefit.  “Bon Bon” publikuar 3 vite më parë, ishte kënga që lançoi karrierën ndërkombëtare të Era Istrefit. Kënga në fjalë numëron 693, 934, 578 klikime.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT