E mërkurë, 23 Shtator, 2020
20 C
Tirana

Etiketa

Era Istrefi

Era Istrefi: Nuk është e lehtë, jam ende në procese të ndërlikuara ligjore

Këngëtarja e njohur Era Istrefi është rikthyer në vëmëndjen e publikut pas publikimit të këngës më të re të titulluar “No Maybes” në duet...

Vildane Zeneli tregon për marrëdhënien me ish partnerin e Era Istrefit

Modelja e njohur shqiptare Vildane Zeneli, me në fund ka shuar heshtjen në lidhje me thashethemet që qarkullonin në mediat rozë, lidhur me romancën...

Detaje nga inaugurimi i “Air Albania Stadium”, Era Istrefi bën provat e fundit

Në inaugurimin e “Air Albania Stadium”, një prej këngëtareve që do të performojë për tifozët e ndeshjes Shqipëri-Francë është Era Istrefi. Një prej këngëve...

Video/ Njihuni me këngën shqiptare më të klikuar në Youtube

Shpesh këngëtarët konkurojnë me njëri-tjetrin, duke e treguar me anë të klikimeve. Ka nga ata artistë të cilët nuk u interesojnë klikimet, pasi shpesh...

Video/Prej kohësh larg vëmendjes së publikut, Era Istrefi tregon arsyen e mungesës

Shumica prej nesh e kanë vënë re mungesën e Era Istrefit në rrjetet sociale. Ylli botëror duket se ka marrë pushimet dhe po e...

Këngëtari i famshëm, një fans i zjarrtë i Era Istrefit

Kur përmendet emri i Era Istrefit, padiskutim që flitet për sukses të garantuar. Ajo është një yll në ngjitje, e cila nuk njeh asnjëherë...

Fotot/ Bisturi edhe për Era Istrefin

Edhe Era Istrefi nuk i ka shpëtuar manisë së ndërhyrjeve me bisturi. Këngëtarja e cila njeh vetëm suksese, duket se ka kryer një sërë...

Foto/Nuk përmbahet fare Era Istrefi, e nxjerr në fushë…

Ditën e sotme, Era Istrefi është nderuar me medaljen e jubileut të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja që bëri krenarë të gjithë shqiptarët...

Fotot/Era Istrefi dekorohet nga Thaçi: Krenarë për të!

Këngëtarja Era Istrefi është dekoruar sot nga presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi. Ajo është dekoruar me Medaljen Presidenciale Jubilare e Dhjetëvjetorit të Pavarësisë së...

Era Istrefi ngriti botën në këmbë, habit Rita Ora me reagimin ndaj saj

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi arriti të rrëmbej të gjithë vëmendjen e botë ditën e djeshme me performancën e saj në finale e ‘Kupës së...

Të fundit

Zyrtarisht në vjeshtë! Shirat e rrëmbyeshëm gjatë natës, ja sa do shkojnë temperaturat sot

Shqipëria është përfshirë nga moti i keq, ku gjatë natës nuk kanë munguar edhe shirat e rrëmbyeshëm. Edhe ditën e sotme do të mbetemi në...

E ndjetë tërmetin? Ja sa ishte magnituda

Një tërmet me magnitudë 3.6 i shkallës Rihter është regjistruar mëngjesin e sotëm në vendin tonë duke kthyer edhe njëherë frikën te banorët. Lëkundjet e...

“Asistencë për Autostradën e Paqes”, BE: Shumë projekte në marrëveshjen e Uashingtonit po zhvillohen

Bashkimi Evropian tha se shumë prej projekteve të përfshira në marrëveshjen e Uashingtonit për normalizimin e marrëdhënieve ekonomike midis Kosovës dhe Serbisë, janë duke...

NASA do të dërgojë gruan e parë në Hënë në vitin 2024

Administrata Kombëtare e Aeronautikës dhe Hapësirës Amerikane (NASA) shpalli planet për të dërguar gruan e parë në hënë në vitin 2024. Administratori i NASA-s, Jim...

Largim masiv i të rinjve, 24 mijë persona nën 34 vjeç kanë aplikuar për azil 20 muajt e fundit

Nga janari i vitit 2019 deri në gusht të 2020-s kanë aplikuar për azil në një nga shtetet e Bashkimit Europian dhe të tjera...