Rajoni

Video/ Dy burra rrëmbejnë një grua në Kosovë, e fusin me dhunë në makinë


               Publikuar në : 13:38 - 24/06/19 user tir

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Pajazit Islami” në Fushë-Kosovë, ku dy burra kanë rrëmbyer një grua.

Siç mund ta shihni edhe në videon e mëposhtme të publikuar nga “Insajderi”, dy meshkujt kanë qenë duke debatuar mes tyre, kur pak çaste më pas është afruar gruaja në fjalë e cila ka përfunduar në makinë.

Fillimisht njëri prej tyre i ka vendosur dorën në gojë dhe më pas të dy bashkë e kanë futur me dhunë në automjet.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT