Video / Basha sot në Fier, qytetarët e presin me flamuj të PD dhe banderola

Ashtu si një ditë më parë (Basha e anuloi dje vizitën në Fier në nder të Bashkim Finos) simpatizantë, anëtarë e qytetarë fierakë kanë dalë për të pritur sot kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Ata janë vendosur kryesisht në rreth rrotullimin e Sharrës në Fier, në pritje të nisjes së takimit.