Sport

Uau! Ky futbollist shënoi gol me kokë nga mesi i fushës


               Publikuar në : 19:01 - 16/10/19 user tir

Në ligat amatore të futbollit anglez është shënuar një gol i cili rrallëherë shihet në fushat e blerta. Stef Galinski’s ka qenë mbrojtësi i cili ka shënuar gol me kokë nga mesi i fushës.

Basford United po luante kundër Manchester United Football Club dhe goli i shënuar në këtë ndeshje nga Galinski’s i ka lënë gojëhapur të gjithë të pranishmit, por jo vetëm. Videoja ku shënohet goli në fjalë është bërë virale dhe aktualisht po komentohet nga shumë njerëz.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT