Kryesore

Bruksel/ Rama takohet me Donald Tusk


               Publikuar në : 19:39 - 16/10/19 user tir

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social Facebook një foto ku shfaqet me Presidentin e Këshillit të Evropës Donald Tusk.

“Bruksel – Me Presidentin e Këshillit Europian, Donald Tusk, një nga zërat më të fortë në frontin e gjerë të PO-së, për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut”, shkruan Rama.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT