E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

U aksidentua në gjendje të dehur, arrestohet Aleksandër Gjoka

Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Aleksandër Gjoka, është vënë në pranga. Gjoka është përfshirë në një aksident në Farkë, ku ka rezultuar i dehur në timon.

Këngëtari i njohur ndodhet i shtruar te spitali i Traumës, për shkak të lëndimeve të marra në aksident. Burimet njoftojnë se ai po ruhet me punonjës policie.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve R. P., A. Sh., B. M., E. Z., dhe A. Gj., pasi u kapën duke drejtuar mjetet përkatëse në gjendje të dehur”, thuhet në njoftimin e policisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Asnjë viktimë nga koronavirusi, 12 raste të reja në 24 orët e fundit

Situata epidemiologjike në vendin tonë paraqitet e qëndrueshme. Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 12 raste të reja me Covid-19, nga 2.916 testime...

”Shpresoj të mos jetë si Trump”/ Putin flet për Biden para takimit në Gjenevë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin shpreson se homologu i tij amerikan, Joe Biden, do të jetë më pak impulsiv se paraardhësi i tij, Donald...

Të shtëna me armë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...