E shtunë, 23 Janar, 2021
8 C
Tirana

Tirana kampion/ Grent Halili poston videon “thumbuese” për rivalët e kuq

Klubi i Tiranës u shpall dje zyrtarisht kampione e Shqipërisë për të 25-ën herë.

Edhe pse pa tifozerinë e tyre, festimet e bardhebluve duket se kanë zgjatur deri vonë në orët e para të mëngjesit.

Futbollisti i Tiranës, Grent Halili, ka postuar një video thumbuese ndaj rivales së “përjetshme” të Tiranës, klubit të Partizanit.

 

 

Në videon e postuar në InstaStory, shihet një tifoz bardheblu me trofeun e titullit kampion, duke festuar teksa kalon autobusi i “Demave të Kuq”, tek sheshi “Nënë Tereza”. Ndërkohë, futbollisti ka vënë në sfond të videos këngën “We are the Champions”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...