E enjte, 24 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

“Ti je njeriu më fallco këtu”, Arjan Konomi shpërthen ndaj Andit të “Përputhen”

Si çdo pasdite, në emisionin “Përputhen” nuk ka vetëm dashuri por edhe debate mjaft të forta. Një përplasje të fortë pati ndërmjet opinionistit Arjan Konomi dhe Andit. Konomi e akuzoi djalin si “fallco”, nëse ai e bazon argumentin e tij në mendimin e publikut. Ai tha se Andi duhet të jetë vetvetja, dhe të mos flasë në emër të publikut.

Arjan Konomi: Ti je njeriu më fallco këtu, unë kam parë në takimin e parë që je fallco, po të shohim takimin e dytë dhe të shohim.

Andi: Unë s’jam fallco këtu dhe ndikon, në momentin që janë bërë 200 veta dhe më japin argumente më të forta, unë e marr për bazë, ashtu siç edhe ti do ta marrje për bazë.

Arjan Konimi: Paske ardhur këtu për të dhënë zëdhënësin e ndjekësve të tu. Ti qofsh kështu. Ke respekt për veten tënde ti? Ti do të bësh romanticizmat që të kënaqësh njerëzit sipërfaqësor.

Andi: Shiko Arjan. Ndjekësit kanë kapur një fragment, ku në momentin që po shfaqej takimi im dhe i Teas, Tea më ka parë me një shkëlqim të syve që mua më emocionoi.

Arjan Konomi: Ndërkohë Tea ka menduar sa bukur flet mor kodosh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...

Gara ‘formale” për kreun e AMA shton shqetësimet për lirinë e medias

Komisioni Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik – me deputetë në përfundim të mandatit dhe të ashtuquajturën opozitë parlamentare, vendosi të mërkurën...