E martë, 23 Shkurt, 2021
1 C
Tirana

Thirret Këshilli Bashkiak, Topollaj zbardh skandalin

Këshilli Bashkiak është lajmëruar për një mbledhje sot, një ditë pas shembjes së Teatrit Kombëtar.

Anëtarët e Këshillit Bashkiak janë njoftuar me anë të një emali. Fabian Topollaj, anëtari i Këshillit Bashkiak në Tiranë, ka publikuar email-et e Këshillit Bashkiak.

Ai shprehet në një status në Facebook se Veliaj është mjeshtër i manipulimit, e ndërsa organizon mbledhje me një pjesëmarrës të vetëm, pra veten e tij.

“Erion Veliaj arrin rekord të ri manipulimi. Organizon mbledhje Këshilli Bashkiak me një pjesëmarrës të vetëm, veten e tij. Për më tepër që ai nuk është fare as anëtar i Këshillit Bashkiak. Pa. Materiali Bashkëlidhur, ska asnjë lidhje me çështjen e Teatrit Kombëtar”, shkruan ai.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mediu i jep fund dyshimeve: Marëveshja me Bashën do bëhet

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se negociatat me Kryedemokratin Lulzim Basha po vazhdojnë dhe sipas tij mes tyre do të ketë...

Si vdekja e një vëllai nxiti një revolucion

Në një qytet provincial të përgjumur, lindi një djalë me emrin Vladimir Uljanov. Kur të rritej ai do të luante një rol të madh...

Itali/ Kapet me 300 mijë euro drogë biznesmeni shqiptar (Emri)

Një shqiptar i identifikuar si Dorian Resili, ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ky i fundit ëstë kapur me drogë, e cila...

Shëndetësia/ Hajdari: Mjekët paradite punojnë në publik, pasdite në privat

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha bëri shumë bujë në opinionin publik, pasi ajo kishte liruar nga burgu disa persona të dënuar me burgim të...

Nuk vuani aspak nga i ftohti gjatë dimrit? Ja çfarë e shkakton këtë gjë

Shumica prej nesh,detyrohemi të përjetojmë një periudhë me mot të ftohtë për të paktën një pjesë të vitit. Dhe një studim i ri ka...