Rajoni

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagoset menaxheri i VIP-ave (Foto)

               Publikuar në : 21:51 - 17/05/19 Enno

Met Elshani, i njohur si menaxheri i VIP-ave ka mbetur i plagosur pas disa të shtënave me armë zjarri pasditen e sotme në Prishtinë.

Mediat kosovare bëjnë me dije se Elshani ka marrë dy plumba në këmbë dhe është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa mësohet se policia ka vënë në pranga 4 persona si të dyshuar dhe ka sekuestruar tre armë zjarri.

Pak çaste më vonë se të ndodhte ngjarja, Elshani postoi një mesazh në rrjetet sociale, në të cilën shkruante: “Faleminderit për brengosjen, jam mirë.”

Met Elshani është menaxheri i shtëpisë diskografike “On Records”, ku ka në menaxhim shumë këngëtarë të njohur si Kida, Fero etj.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT