Kronikë

Të interesuar për vizë turistike në SHBA? Ambasada jep njoftimin për aplikuesit


               Publikuar në : 09:54 - 18/07/19 Enno

Ambasada Amerikane në Tiranë ka shpërndarë ditën e sotme një njoftim për të gjithë ata persona që janë të interesuar për të aplikuar për vizë turistike në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Përmes një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, Ambasada sugjeron që të planifikoni të aplikoni herët dhe të mos e rezervoni biletën e avionit nëse ende nuk e keni marrë vizën.

“Po aplikoni për vizë turistike? Lutemi planifikoni të aplikoni herët dhe mos e rezervoni biletën e avionit derisa të keni marrë vizën tuaj”, shkruan Ambasada.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT