Stil

Surprizon Sonila Meço, del në ekran me pizhame (foto)


               Publikuar në : 10:20 - 17/09/19 M. S

Ndryshe nga sa e kemi parë në të kuruar deri në detaj, sot moderatorja e mirënjohur Sonila Meço ka bërë një rast përjashtimor, duke dalë në ekran me pizhame.

Ajo ka preferuar që gjatë një interviste mëngjesi nga shtëpia e saj, të dalë para ekranit me pizhame.

Përballë Arjola Shehut dhe Kelvi Kadillit, moderatorja ka zgjedhur komoditetin, duke mbajtur rrobat e gjumit edhe në trasmetim live.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT