E martë, 14 Korrik, 2020
18 C
Tirana

Surprizon Sonila Meço, del në ekran me pizhame (foto)

Më të lexuarat

Ndryshe nga sa e kemi parë në të kuruar deri në detaj, sot moderatorja e mirënjohur Sonila Meço ka bërë një rast përjashtimor, duke dalë në ekran me pizhame.

Ajo ka preferuar që gjatë një interviste mëngjesi nga shtëpia e saj, të dalë para ekranit me pizhame.

Përballë Arjola Shehut dhe Kelvi Kadillit, moderatorja ka zgjedhur komoditetin, duke mbajtur rrobat e gjumit edhe në trasmetim live.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Moti bën kthesën e madhe për nesër, priten reshje shiu

Dita e martë do të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim. Në mesditë, vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit...

“Jam ende e dashuruar”, Dafina Zeqiri shuan heshtjen

Këngëtarja Dafina Zeqiri tregoi mbrëmjen e sotme në “Në Kurthin e Piter Pan” se është ende e dashuruar, por pa treguar se me kë. Ajo...

“Je shërbëtor i paguar, je letyrë”, degjeneron në ofendime debati në studion televizive

Listat e hapura ishte tema e diskutuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" në Top Channel, ndërsa të pranishmit në studio kanë shpërthyer deri...

“Kosova rrezikon të dëmtohet rëndë”, Haradinaj jep paralajmërimin e fortë

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë vlerësimin e tij në lidhje me intervistimin në Hagë të Hashim Thaçit, pas aktakuzës për krime lufte. Në...

Murrizi paralajmëron zhvillime të reja

Deputeti Myslim Murrizi e cilëson “ulërimë false” deklaratën e përbashkët të opozitës së bashkuar, kundër lëvizjes së kryeministrit Rama, në favor të listave të...