E martë, 22 Qershor, 2021
35.5 C
Tirana

Etiketa

ekran

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt rikthehen bashkë në ekran

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt do të punojnë bashkë, për herë të parë në thuajse 20 vjet, teksa do të risjellin për publikun komedinë...

“Censuruesja” e re e filmave, Corona! A do të shohim më puthje në ekran

Dega e filmit është paralizuar për shkak të pandemisë edhe në Gjermani. Me një koncept sigurie ajo kërkon që të rikthehet në skenë si futbolli....

Rikthehet Adi Krasta, me emision të ri në një televizion në Kosovë

Gazetari i njohur Adi Krasta i rikthehet ekranit. Këtë herë ai ka zgjedhur të bëhet pjesë e një televizioni në Kosovë, “T7”. Lajmin në fjalë e...

Surprizon Sonila Meço, del në ekran me pizhame (foto)

Ndryshe nga sa e kemi parë në të kuruar deri në detaj, sot moderatorja e mirënjohur Sonila Meço ka bërë një rast përjashtimor, duke...

Tjetër lëvizje në ekran, zbulohet televizioni ku do ta shihni Sokol Ballën

Vitin e kaluar moderatori i njohur Sokol Balla ndryshoi televizion...ai kaloi nga “Top Channel” në “Vizion Plus”. Mirëpo nuk e la me kaq! Pas...

Marina Vjollca së shpejti me një projekt të ri

U bë një kohë e gjatë që Marina Vjollca ishte zhdukur nga ekrani, më konkretisht pas përfundimit të spektaklit “C’est la vie”, rreth një...

Rekordmen/ Veliaj, nga njëri ekran në tjetrin. 3 intervista në 4 ditë

Erion Veliaj i ka dhënë të gjitha provat se ai e do televizionin. Punët e tij në terren janë të gërshetuara me publikun, por...

Video/Gafa e spikeres live, ja çfarë thotë për Xhensilën gjatë lajmeve

Gjatë edicionit të lajmeve në "Report Tv" ditën e djeshme, spikerja Erjona Rusi i ka habitur të gjithë ndjekësit gjatë transmetimit. Teksa realizonte një...

Samsung Galaxy Note 9 me skaner nën ekran

Modeli Samsung Galaxy Note9 për vitin e ardhshëm do të ketë funksionin, e cila është dashur të paraqitej në pararendësin e tij, ndërsa në...

Ja surpriza që do të na sjellë iPhone 8

Edhe pse përdoruesit e iPhone ende presin të dalë në treg iPhone 8, raportet rreth iPhone 9 tashmë kanë nisur të shfaqen. Mësohet se...

Të fundit

Vodhi 5.5 milionë lekë, SHÇBA pezullon nga detyra nënkomisarin e policisë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), ka pezulluar një punonjës policie, pasi është i dyshuar për vjedhje, duke shpërdoruar detyrën. Sipas hetimeve disa...

Lajmet e fundit nga futbolli italian, Inter, Milan, Juventus…

Lajmet e fundit nga futbolli italian: Inter: Hakan Calhanoglu, pas ekzaminimeve mjekësore dhe pas një pushimi të shkurtër për drekë, arriti në selinë e...

Itali/ Krijohet molekula që kuron sëmundjen e Parkinsonit

Një molekulë që shkon direkt në tru për të shuar simptomat e sëmundjes Parkinson. Kjo  është ajo që studiuesit e Universitetit Shtetëror të Milanos...

Kinematografi/ Nëse po kërkoni aksion në ekran, Tirana Today sjell rekomandimin

Titulli: “Wrath of Man” Zhanri: Aksion, Thriller, Krim Viti: 7 maj 2021 Kohëzgjatja: 1 orë e 59 minuta Regjia: Guy Ritchie Aktorët: Jason Statham, Holt McCallany, Josh Hartnett Një nga...

Covid-19/ Brataj: Parashikohet një valë e re në vjeshtë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj deklaroi se ka një parashikim, për një valë tjetër të Covid-19, gjatë stinës së vjeshtës. Deklarata e Brataj...