E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“S’më jep mend ti mua, po duhet të gdhend ty o e paedukatë”, plas sherri mes Shqipes dhe Arjan Konomit

Edhe në puntatën e sotme në emisionin “Përputhen”, ka plasur sherri. Situata u tensionua pas një opinioni që dha Shqipja ndaj Teas, pasi kjo e fundit tha se ka kryer një ndërhyrje kirurgjikale në stomak për të rënë në peshë, dhe për t’u kujdesur më shumë për ushqimin që konsumon.

Të gjithë i kanë uruar shërim sa më të shpejtë Teas, përveç Shqipes, e cila ka thënë se i dukej e kotë një ndërhyrje e tillë, pasi mund të kujdesej vetë me palestër dhe regjim ushqimor.

“Mos shko të hash jashtë makarona, ha sallatë”, tha Shqipja.

“Unë e kam më lehtë të ble një libër se të ha”, iu përgjigj Tea.

Në këtë përballje në distancë ka ndërhyrë dhe opinionisti Arjan Konomi, i cili i tha Shqipes se kur dikush ka problem shëndetësor, i duhet thënë të shkuara.

“Nuk je këtu për të më dhënë mend mua, ti do të më ulësh mua se në backstage je tjetër, këtu tjetër”, tha Shqipja.

“Po s’më jep dot mend ti mua, unë për këtë punë jam këtu, po duhet të gdhend ty o e paedukatë,” tha Arjani.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...