E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“S’jam mjekuar”, Arjola në “Big Brother VIP”: Kam vuajtur nga depresioni

Aktorja Arjola Demiri, në një bisedë me Monika Lubonjën ka rrëfyer se ka vuajtur nga depresioni, si pasojë e ndarjes nga babai i tre fëmijëve të saj. Madje tregoi se nuk mori mjekime, për një periudhë 4-vjeçare që pati një rrënim. Ajo zbuloi më tej në “Big Brother VIP” se kishte marrë fëmijët, dhe kishte ikur nga shtëpia.

“As nuk jam mjekuar, asgjë. Pata një 4-vjeçar të tmerrshëm. Të kthehesha në Tropojë ishte …u mbylla! Nuk ngrihesha dot nga shtrati. Ndodhi një dhunë fizike, dhe aty nuk durova dot më gjatë. Më tha s’ke ku shkon, nuk të merr më njeri me tre fëmijë. Kam kaluar krizë identiteti, e doja atë më shumë se veten”, tha Arjola.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...