E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

“S’ishte e lehtë, kisha frikë se do ndaheshim”, Jonida flet “pa doreza”

Aktorja Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë, dhe janë prindër të një vajze të quajtur Emi. Si çdo çift, edhe ata kanë patur problematikat e tyre. Jonida ka ndarë me publikun historinë e saj personale, dhe sakrificat e saj që i janë dashur për të mbajtur një marrëdhënie të shëndoshë. Dhe për të ka patur një periudhë të vështirë, për të cilën tashmë është krenare, pasi e ka hedhur pas krahëve.

“Ne e kemi nisur marrëdhënien në distancë. Akoma vazhdon, po tani është ndryshe. Ne jemi shumicën e kohës bashkë. Në fillim ka qenë në distancë, edhe nuk ishte aspak e lehtë. Ndonjëherë mendoja se po humbte ajo që kishim nisur, dhe po përpiqeshim ta mbanim”, tha Jonida në emisionin “Natën me Aulonën”.

Ajo rrëfeu se përpara se të njihte Besnikun, nuk mendonte asnjëherë se do kishte një lidhje në distancë, të cilën e refuzonte gjithmonë.

Min: 50:00

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...