E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

Shtatzënë për herë të dytë, ministrja shqiptare fotografohet në plazh

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka është në pritje të ëmbël për herë të dytë, ndërsa nuk dihet ende gjinia e fëmijës.

Ashtu si pothuajse çdo politikan, edhe Xhaçka është shkëputur nga politika gjatë këtij muaji për të shijuar pushimet, para nisjes së sezonit të ri politik.

Ministrja është fotografuar në plazhin e Jalës me bashkëshortin, Artan Agaçi dhe vajzën e saj, Hana.

“Dosja.al” e ka fotografuar Oltën në det me rroba banjoje blu, teksa në sy bie barku i rrumbullakosur.

Tre vite më parë, Xhaçka u bë mama për herë të parë, më 14 shkurt, në ditën e Shën Valentinit.

Ministrja është e martuar me deputetin e Partisë Socialiste, Artan Gaçi, me të cilin lidhi kurorë në 2014-ën, me një ceremoni te Kalaja e Petrelës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...