E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Shpërthen bombola e gazit në oborrin e një banese, ja se çfarë thotë policia

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë private në Tiranë. Fatmirësisht nga ngjarja janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 08:50, në rrugën “Idriz Dollaku”, në oborrin e banesës private të shtetasit N.H. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 03.10.2020, rreth orës 08:50, në rrugën “Idriz Dollaku”, dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi, në oborrin e banesës private të shtetasit N.H., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje, dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Kush është administratori i shkollës që u qëllua me breshëri plumbash

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...