E enjte, 21 Tetor, 2021
12.5 C
Tirana

S’është ai që po mendoni! Lady Gaga kapet mat duke u puthur me të dashurin e ri

Rreth 6 muaj më parë, ylli i muzikës Lady Gaga i dha fund marrëdhënies me të fejuarin e saj Christian Carino.

Për ata që nuk e dinë, Lady-n përveçëse si këngëtare e kemi parë edhe si aktore në filmin “A star is born”. Në këtë të fundit ajo luante rolin e aktores kryesore.
Po ashtu aktor kryesor në film ishte edhe Bradley Cooper dhe kimia që ekzistonte mes të dyve edhe pas realizimit të filmit ishte me të vërtetë: “Wow!”

Të gjithë filluan të mendonin se ata kishin një romancë së bashku, dhe se Lady ishte arsyeja se përse Bradley u nda nga Irina Shayk, pooor, jo! Lady Gaga dhe Bradley nuk janë të lidhur me njëri-tjetrin. E themi këtë pasi së fundmi këngëtarja është parë duke u puthur me një mashkull tjetër.

Bëhet fjalë për inxhinierin Daniel Horton me të cilin është fotografuar gjatë një dreke në Los Angeles. Ditën e diel 33-vjeçarja u fotografua duke u puthur me 37-vjeçarin Dan Horton në restorantin Granville në “Studio City”, Kaliforni.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Dhunoi kryebashkiakun e Selenicës, pranga 57-vjeçarit. Dalin dyshimet e para

Një 57-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës, pasi akuzohet se ka goditur kryetarin e Bashkisë së Selenicës, Pëllumb Binaj. Pas hekurave...

Shto ujë e shto…komisione

Nga: Skënder Minxhozi Lulzim Basha po përpiqet të krijojë një axhendë paralele me "Foltoren" e Sali Berishës, e cila po gërryen prej javësh jo vetëm...

Rrjedhin dokumentet konfidenciale, si lobojnë shtetet për ngrohjen globale

Një rrjedhje e madhe e dokumenteve të parë nga "BBC News", tregon se si vendet po përpiqen të ndryshojnë një raport shkencor vendimtar, se...

Veshka e derrit transplantohet te njeriu (FOTO)

Për herë të parë, një veshkë derri është transplantuar në një njeri, pa shkaktuar refuzim të menjëhershëm nga sistemi imunitar i marrësit, një përparim...

Shpërthim i fuqishëm gazi në Kinë/Publikohen pamjet ‘apokaliptike’ (VIDEO)

Të paktën 3 persona u vranë dhe më shumë se 30 u plagosën në një shpërthim të fuqishëm në një restorant, në qytetin verilindor...