E hënë, 18 Tetor, 2021
11.5 C
Tirana

Foto/Renato Mekolli zbulon pamje nga shtëpia e ‘Hell’s Kitchen’

Renato Mekolli ka lajmëruar më herët se në tetor të këtij viti do të nisë edicioni i dytë i ‘Hell’s Kitchen’. Ai tha se ndryshe nga vitet e tjera, shtëpia ku konkurrentët do të qëndronin do të ishte në përmasat e shtëpisë së ‘Big Brother’, ku nuk do të mungonte gjithashtu dhe pishina.

Mekolli ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram disa pamje nga studio gjigande, ku konkurrentët do të gatuajnë, por edhe pjesë të shtëpisë super të madhe ku ata do jetojnë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mbështetësve të Lulzim Bashës tani po u del “droga”

Nga: Alfred Peza Lehtësia e papërballueshme me të cilën Lulzim Basha u artikuloi vendimin për largimin e Sali Berishës nga Grupi Parlamentar i PD, pas...

Itali/Vodhi brioshët, të nesërmen i paguan. Pronari i lokalit i ofron një punë

Ai vjedh brioshët në lokal, pastaj të nesërmen kërkon falje dhe paguan. Një histori dëshpërimi, por edhe mbi të gjitha dinjiteti dhe solidariteti që...

Kolumbia sterilizon hipopotamët e “Mbretit të kokainës”

Një grup hipopotamësh - një trashëgimi e padëshiruar pas vdekjes së mbretit famëkeq të drogës kolumbiane Pablo Escobar - po sterilizohen. Escobar, i cili u...

Rusia në gjendje emergjence nga infektimet, një mijë të vdekur në një ditë

Rusia të shtunën regjistroi 1.000 vdekje në një ditë të vetme për herë të parë, që kur filloi pandemia. 222.000 vdekjeve nga Covid është...

Misioni Lucy i NASA-s do të kërkojë ‘fosilet’ e Sistemit Diellor

Një anije kozmike është nisur nga Kepi Canaveral me një mision për të zbuluar "fosilet" e Sistemit Diellor. Sonda Lucy do të shkojë në...