E martë, 23 Shkurt, 2021
2 C
Tirana

Sërish ndryshim planesh, vendoset e ardhmja e Hysajt

Futbollisti shqiptar, Elseid Hysaj, do të vijojë të luajë me skuadrën e Napolit.

Mbrojtësi shkodran u mendua se do të largohej në verë drejt një klubi tjetër, por duket se ka pasur një ndryshim planesh.

Eksperti i merkatos në Itali, Nicolo Schira, shkruan se edhe pse Torino ishte mjaft pranë lojtarit shqiptar, Hysaj do të vijojë karrierën e tij te Napoli.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mediu i jep fund dyshimeve: Marëveshja me Bashën do bëhet

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se negociatat me Kryedemokratin Lulzim Basha po vazhdojnë dhe sipas tij mes tyre do të ketë...

Si vdekja e një vëllai nxiti një revolucion

Në një qytet provincial të përgjumur, lindi një djalë me emrin Vladimir Uljanov. Kur të rritej ai do të luante një rol të madh...

Itali/ Kapet me 300 mijë euro drogë biznesmeni shqiptar (Emri)

Një shqiptar i identifikuar si Dorian Resili, ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi ky i fundit ëstë kapur me drogë, e cila...

Shëndetësia/ Hajdari: Mjekët paradite punojnë në publik, pasdite në privat

Arrestimi i gjyqtares Enkelejda Hoxha bëri shumë bujë në opinionin publik, pasi ajo kishte liruar nga burgu disa persona të dënuar me burgim të...

Nuk vuani aspak nga i ftohti gjatë dimrit? Ja çfarë e shkakton këtë gjë

Shumica prej nesh,detyrohemi të përjetojmë një periudhë me mot të ftohtë për të paktën një pjesë të vitit. Dhe një studim i ri ka...